spot_img
https://www.facebook.com/Msillosi

Opinionisti i parë i Big Brother VIP Kosova

Numërimi prapa ka filluar dhe vjeshta e këtij viti pranë jush do të sjellë një nga formatet më gjigante të televizionit – “Big Brother VIP Kosova”, projekti i parë dhe i vetëm i këtij lloji në vendin tonë.

Pak e nga pak, ekipi i këtij mega produksioni po shpalosin surprizat për publikun.

Së fundmi u zbulua një nga befasitë e Vëllait të Madh! Ky format sjell risi një dyshe televizive në prezantim. Krah Alaudin Hamitit, është konfirmuar prezantuesja dhe aktorja Jonida Vokshi.

Tashmë është momenti që të shuajmë një tjetër kurreshtje, shumë të madhe! Atë të opinionistit zyrtar të edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”.

Klan Kosova njofton ekskluzivisht se një nga karriget e panelit të opinionistëve është e rezervuar për një prej personazheve më të komentuara televizive, i njohur për përceptimet e tij unike dhe komentet pikante rreth botës rozë.

Bëhet fjalë për tekstshkruesin e blogerin e famshëm nga Shqipëria, Olti Currin – i cili, në këtë edicion të parë të “Big Brother VIP Kosova”, mbi supe do të mbajë një pozitë me shumë peshë, siç është ajo e opinionistit të këtij formati televiziv.

Kjo zgjedhje vjen e natyrshme për një prej personazheve televiziv më me eksperiencë në mediat shqipfolëse. Curri, pritet që përgjatë netëve “prime”, të analizojë dhe komentojë situatat që do të ndodhin brenda shtëpisë më të famshme në vend, sigurisht siç di vetëm ai që siç thotë edhe vetë, “nuk flet kot”!

Kjo është vetëm një nga surpriza e radhës të “Big Brother VIP Kosova”, ndërsa edhe shumë të tjera pritet të bëhen publike ditëve në vijim.

Rrugëtimi i formatit të shumëpritur nisë në muajin tetor dhe në ekranet tuaja do të transmetohet përmes ArtMotion dhe Klan Kosova.

Op/Ed

Kur në emër të reformës synohet ikja nga identiteti

Shkruan: Ganimete Musliu Për hir të qindra mesazheve që kam...

“I afërt me Edi Ramën”, ish-zyrtari i lartë i FBI-së nën hetim për lidhjet e tij me Rusinë, zbulohen e-mailet dhe ndërhyrja e tij...

Mattathias Schwartz Një ish-agjent i nivelit të lartë të FBI-së,...

Presidentja e shkeli Ligjin për simbolet!?

Nëse ju klithni “shkelje ligji” duke ia bërë me...

SUBSCRIBE

Të sponsorizuara

Artmotion ripertrinë marrëveshjen – Champions League, Europa League, Conference league deri në vitin 2027

ARTMOTION vazhdon suksesshëm të bëjë diferencën në tregun vendor....

PRINCE CAFFE shpërblen pjesëmarësit e lojes shpërblyese HAP dhe FITO

Prince Caffe si prodhuesi më i madh i kafesë...

Hoti: Albin Kurti është para dorëzimit dhe ikjes nga qeveria

Në emisionin EURO n’7 ish kryeministri i vendit, Avdullah Hoti ka thënë se viti fiskal do të mbyllet me suficit buxhetor. Për shkak...

Nagavci: Janë tetë të shtuna që do të mbahet mësim (VIDEO)

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka thënë se për tetë të shtuna do të mbahet mësimi që humbën fëmijët gjatë grevës. Nagavci, në Info...

Bunjaku: Lumir Abdixhiku, kryeministër i ardhshëm

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Valentina Bunjaku, ka folur për zhvillimet e fundit politike në vend, e ftuar në emisionin Frontal të T7....

SHKRUAJ KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here