spot_imgspot_img
spot_img

Stresi: Vedatin e njoh vetëm nga TV, ai nuk e din që unë kam bërë burg për të shkuar tek Kejsi (VIDEO)

Pas debatit të nxehtë që ndodhi mbrëmë në mes të Vedatit dhe Stresit, ky i fundit ka folur rreth tij edhe sot, veç se jo me humoristin që ishte protagonist i bisedës, por me Andin.

Stresi, i cili mbrëmë edhe publikisht ka treguar në detaje problemin shëndetësor të ish gruas së tij, Kejsit, për të cilën tha se “vuan nga dy tumore në kokë”, ka thënë për Vedatin, se e njeh vetëm nga televizioni.

“Vedatin nuk e njoh, përpos televizorit dhe ‘YouTube’, respekt dhe burrë i mirë më duket, i sjellshëm dhe kështu. Nuk i din detajet, unë kam bërë burg të shkoj atje. Nuk jam duke shkuar në Bullgari as në Rumani, është fjala për një kontinent tjetër”, ka thënë Stresi.

Me anë të këtyre komenteve, Stresi ka lënë të kuptohet se në planet e tij është udhëtimi drejt Kanadasë, atje ku edhe jeton ish partnerja e tij, Kejsi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Op/Ed

Kurti po e bën Kosovën shtet të dështuar – për hatër të Republikës së Tretë!

Ratifikmi i Marrëveshjës së Parë (2013) për Asociacionin është...

Një pyetje për opoziten, edhe mediat

Shkruan: Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne...

Mund të shpresohet, Shqipëria etnike pashmangshëm do të bëhet

Shkruan: Rexhep Qosja HISTORIA DHE ATDHETARIA PËRZGJODHËN ISMAIL QEMALIN Gëzuar 28 Nëntori. Sa...

Abonohu

spot_img

Të sponsorizuara

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Kjo javë do të jetë një super javë sportive...

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Marsi sivjet vjet me edicionin e ri të garës...

UEFA Champions League rikthehet në Artmotion më 14 Shkurt!

Yjet e futbollit botëror rikthehen në skenën më prestigjioze...
spot_img

Mesazhi i qartë i Gjermanisë: Pa pjesëmarrje të serbëve në zgjedhje në veri, nuk ka as Asociacion

Gjermania e ka bërë të qartë sot se pa pjesëmarrjen e serbëve të Kosovës në zgjedhjet lokale të parakohshme që do të mbahen në...

Kurti tregon kërcënimin e Serbisë kur ua tregoi ofertën për Asociacionin: Thanë jo, çfarë t’iu bëj unë tash?

Kryeminsitri i Kosovës, Albin Kurti, ka treguar sonte se ka bërë vazhdimisht oferta në dialogun me Serbinë. Ai tha se e fundit ishte në pasditen...

Kryediplomati i Austrisë flet për Asociacionin, përmend Tirolin Jugor si model

Ministri i Punëve të Jashtme të Austrisë, Alexander Schallenberg, ka theksuar sot se është i kënaqur që takimi me homologun e tij serb, Ivica...