spot_img

Tag: FSK

spot_imgspot_img

Kosova e Shqipëria me stërvitje të përbashkëta ushtarake

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka bërë të ditur se Forcat e Armatosura të Kosovës (FSK) dhe Forcat e Armatosura të Shqipërisë kanë kryer...

Ambasada e ShBA’së uron dy pjesëtarët e FSK’së që u ‘bënë me krahë’

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë ka uruar dy pjesëtarët e Forcës e Sigurisë së Kosovës për diplomimin nga kurset e...

Stay in touch:

255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Newsletter

Don't miss

Hoti: Albin Kurti është para dorëzimit dhe ikjes nga qeveria

Në emisionin EURO n’7 ish kryeministri i vendit, Avdullah...

Nagavci: Janë tetë të shtuna që do të mbahet mësim (VIDEO)

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, ka thënë se për...

Bunjaku: Lumir Abdixhiku, kryeministër i ardhshëm

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Valentina Bunjaku, ka...

Osmani: Vendimi i Kushtetueses s’lejon Asociacion njëetnik dhe me kompetenca ekzekutive

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në një intervistë për...

Murati: Pagat e ekzekutuara sot, paradhënie për orët që do të zëvendësohen!

Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka njoftuar se janë...
spot_img