spot_img
spot_img

Zhdukja e provave të Deharit, Zeka: Haxhiu le të nisë hetimet edhe për rastin “Kiçina”, atje ka tmerre më të mëdha

Gazetari Milaim Zeka ka thënë se e mbështet ministren Albulena Haxhiu, për rastin e Astrit Deharit.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka kërkuar nga ministrja Haxhiu që të nis hetimet edhe për rastin “Kiçina”, për të cilin thotë se janë zhdukur provat e janë dënuar njerëz të pafajshëm.

Ai thotë se manipuluesit janë të gjithë shqiptarë, që kanë ndjekur direktivat e ndërkombëtarëve.

Postimi i tij i plotë:

E mbeshtes Albulena Haxhiun

I kane zhdukur mostrat e gjakun, te marrura si deshmi per rastin e Astrit Deharit.

Po i them ministres Haxhiu qe te filloje hetimet edhe per rastin ”Kiçina”. Atje ka tmerre akoma me te medha. Jane zhdukur te gjitha provat, edhe prap jane denuar njereze te pafajshem. Manipuluesit te gjithe do te dalin shqiptarë, qe kane kry pune me direktivat e nderkombetareve…!!!

Op/Ed

Një pyetje për opoziten, edhe mediat

Shkruan: Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne...

Mund të shpresohet, Shqipëria etnike pashmangshëm do të bëhet

Shkruan: Rexhep Qosja HISTORIA DHE ATDHETARIA PËRZGJODHËN ISMAIL QEMALIN Gëzuar 28 Nëntori. Sa...

Miranda Shala për Albin Kurtin: “E kemi bërë Zot, një të pazotë”

Më kujtohet akoma kur bërtisja me të madhe 'NATO-UÇK'...Atëkohë...

Abonohu

spot_img

Të sponsorizuara

Dyfish n’plus me Artmotion!

Artmotion vjen me ofertën DYFISH n’plus me DYFISH Resivera,...

Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

Sot është shëndosh e mirë, por dikur një nga...
spot_img

Bekim Jashari tërhiqet nga politika, tregon arsyet dhe dëshpërimin me situatën në vend

Ish-kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka njoftuar se do të tërhiqet nga politika. Ai ka dhënë disa arsye që e quan deri te ky...

Në lajmet e RTK-së hyn një person duke mbajtur në duar parullën “Radio Televizioni i Kurtit” (VIDEO)

Një person ka hyrë në studion qendrore të lajmeve në Radio Televizionin e Kosovës ku në dorë mbante një shkrim në të cilin thuhej...

Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka bërë të ditur se ka vizituar sot fabrikën e njohur të dyshekëve,...