spot_imgspot_img

parrotlla

Banori i gjashtë i BBVK thotë se “është single qe tri vjet”

Rënien në dashuri nuk e ka përjetuar qe tri vjet, por banori apo banorja i/e gjashtë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova e...

“Forca ime është babai im” thotë banori i pestë i BBVK

Përderisa të gjithë janë të fokusuar me sy e vesh në nisjen e spektaklit gjigand Big Brother VIP Kosova, në llogarinë zyrtare të këtij...

Zbuloni banorin apo banoren e katërt të Big Brother VIP Kosova

Shumë shpejt Big Brother VIP Kosova do të jetë i gatshëm të ndiqet nga audienca që me aq padurim po e pret. Por, paraprakisht ekipi...

Zbuloni thënien e banorit të tretë të BBVK, kush mund të jetë?

Big Brother VIP Kosova shumë shpejt do të fillojë transmetimin për audiencën e gjerë, ndërsa dalë nga dalë ka filluar t’i zbulojë edhe banorët...

“Jam në lidhje me çikën më të bukur të Prishtinës”, kush është banori i dytë i BBVK?

Projekti televiziv Big Brother VIP Kosova po vazhdon jehonën e tij duke i zbuluar në mënyrë interesante kandidatët e shtëpisë më të famshme në...

Respektimi i sovranitetit dhe integritetit territorial të Ukrainës

Ambasadori Jeffrey M. Hovenier Gjatë forumit të Grave, Paqes dhe Sigurisë të mbajtur në Prishtinë para disa javësh, iu bashkova duartrokitjeve të qindra pjesëmarrësve kur...

Stay in touch:

255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Newsletter

Don't miss

“Kutia e Pandorës” bomba e VMRO-së që nxite urrejtje etnike

Në Republikën e Maqedonisë së Veriut është bërë e...

Festohet datëlindja e Gjergj Kastriotit, Skënderbeut në Prishtinë

Nën organizimin e "Organizatës Shqiptaria" dhe shumë organizatave, shoqërive...

Organizata Shqiptaria kërkon që qytetarët të kenë mundësi që Shqiptarinë të zgjedhin si besim të tyre

Organizata Shqiptaria kërkon nga qeveria, Agjencia e Statistikave...

Prokuroria del me thirrje për vajzat e dëmtuara në grupin “Albkings”

Prokuroria Themelore e Prishtinës iu ka bërë apel të...

STUDIM/ Burrat më pak tërheqës ju bëjnë më të lumtur, ja pse

Takimi me një djalë që nuk është tradicionalisht tërheqës...
spot_img