spot_imgspot_img

ShowBiz

STUDIM/ Burrat më pak tërheqës ju bëjnë më të lumtur, ja pse

Takimi me një djalë që nuk është tradicionalisht tërheqës ka përfitimet e veta. Në shkollën e mesme, shumica e vajzave donin të dilnin me djalin...

Princ Leka: Ish-vjehrri me goditi me shkelma

Është publikuar dëshmia e Princ Lekës në komisariatin nr 6 ku dhe është bërë denoncim. Shqiptarja ka siguruar dëshminë, ku princi thotë se ish vjehrri...

Sara kopjon e Luiz Ejllin, tenton t’i hyjë në tualet Françeskës

Një debat i ashpër mes Sarës dhe Françeskës ka ndodhur mbrëmë në BBVIP. Pas përplasjes me fjalë, Sara ka tentuar të hyjë në tualet...

Kurti me shpresë se e nënshkruan marrëveshjen me Serbinë këtë muaj

Ndonëse më 27 shkurt të 2023-ës takimi trepalësh mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, presidentit serb Aleksandar Vuçiç, i ndërmjetësuar nga shefi i Bashkimit...

Gjykata e Lartë e Kolorados shtet që kontrollohet nga demokratet, vendos që : Trump nuk mund të jetë në fletën e votimit

Gjykata e Lartë e Kolorados vendosi të martën që emri i ish-Presidentit Donald Trump nuk mund të jetë në fletën e votimit në zgjedhjet...

Haliti: Nuk është kompetencë e Presidentes t’i ftojë partitë në takim për draft-statutin e Asociacionit

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, të mërkurën ka thënë se do t’i ftojë për takim partitë opozitare që të diskutojë në lidhje me draft-statusin...

Muhamed Zeqiri dënohet me 2 vjet e gjysmë burg

Ish sekretari i Qeverisë, Muhamed Zeqiri u dënua me burg prej 2 vjet e gjysmë. Nga 2 vjet e gjysmë ai do të mbajë...

Konfirmohet ndarja? Princ Leka heq unazën e martesës

Në ditëlindjen e Princeshë Geraldinës, u vu re se Princ Leka dhe Elia Zaharia festuan të ndarë. Kjo e fundit organizoi edhe një festë...

Xhuli nuk përmbahet e puth në buzë balerinin

Juliana Nura dhe Silvester elektrizuan skenën e “Dancing With The Stars”, me valsin e tyre romantik. Në fund të kërcimit mes tyre u shkëmbyer edhe...

Pas përjashtimit nga Big Brother Vip Kosova, ky është reagimi i Metit

Meti Alshiqi është përjashtuar nga shtëpia e ‘Big Brother Vip Kosova’ për shkak të gjuhës së përdorur gjatë një debati mjaft të ashpër me...

Elsa Lila rrëfen për kohën e kaluar në qeli: Ditët janë të gjata, s’mbarojnë kurrë

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Elsa Lila, ka dhënë detaje rreth kohës së kaluar në qeli, nën akuzat për shpërndarje të lëndëve narkotike. Në podcast-in e...

Na ndiqni:

231,384FansLike
7,834FollowersFollow
2,270SubscribersSubscribe

Abonohu

Mos i humbisni

Euro 2024 | Sot ndeshja Kroaci-Shqipëri, të gjithë sytë nga “derbi ballkanik”

Sot hapet raundi i dytë i ndeshjeve të grupeve...

Veterani i UÇK-së që erdhi nga mërgata për të mbrojte tokën e Kosovës. Afrim Bunjaku u vra duke luftuar Milan Radoiçiqin

Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i cili dje...

UÇK burim frymëzimi për brezat!

Nga Hisen Berisha Deputet i Parlamentit të Kosovës       Shënimi i...

Haradinaj: Vendimi për themelimin e Ushtrisë, trashëgimi e brezit të UÇK’së – tani të angazhohemi për anëtarësim në NATO

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj,...

Rifat Jashari i emocionuar: Më i kënaqur s’kam qenë kurrë se kur e arritëm çlirimin e Kosovës

Përfaqësuesi i familjes Jashari, Rifat Jashari, është shprehur i...
spot_img