spot_img
spot_img

Banorja e 11-të e BBVK ndihet krenare për nisjen e karrierës “nga zero”

Më 5 dhjetor në shtëpinë unike të Big Brother VIP Kosova do të futet një banore që duket t’i ketë bërë ballë sfidave të shumta, para se ta prekte suksesin.

Ajo ka zbuluar se fillimet e saj i ka nisur në mënyrë modeste dhe thekson faktin se ndihet mirë për ngritjen graduale në karrierë.

“Jam krenare që kam filluar nga zero, me një bend të vogël dhe vetëm me 50 euro për person”, thotë konkurrentja e njëmbëdhjetë e BBVK.

Po pra, me “50 euro për person”, kush mendoni se është kjo artiste?

Shkruani emrin e saj duke komentuar në postimin e fundit në llogarinë zyrtare të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Big Brother VIP Kosova nga 5 dhjetori ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion.

Op/Ed

Një pyetje për opoziten, edhe mediat

Shkruan: Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne...

Mund të shpresohet, Shqipëria etnike pashmangshëm do të bëhet

Shkruan: Rexhep Qosja HISTORIA DHE ATDHETARIA PËRZGJODHËN ISMAIL QEMALIN Gëzuar 28 Nëntori. Sa...

Miranda Shala për Albin Kurtin: “E kemi bërë Zot, një të pazotë”

Më kujtohet akoma kur bërtisja me të madhe 'NATO-UÇK'...Atëkohë...

Abonohu

spot_img

Të sponsorizuara

Dyfish n’plus me Artmotion!

Artmotion vjen me ofertën DYFISH n’plus me DYFISH Resivera,...

Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

Sot është shëndosh e mirë, por dikur një nga...
spot_img

Bekim Jashari tërhiqet nga politika, tregon arsyet dhe dëshpërimin me situatën në vend

Ish-kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka njoftuar se do të tërhiqet nga politika. Ai ka dhënë disa arsye që e quan deri te ky...

Në lajmet e RTK-së hyn një person duke mbajtur në duar parullën “Radio Televizioni i Kurtit” (VIDEO)

Një person ka hyrë në studion qendrore të lajmeve në Radio Televizionin e Kosovës ku në dorë mbante një shkrim në të cilin thuhej...

Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka bërë të ditur se ka vizituar sot fabrikën e njohur të dyshekëve,...