spot_img

Të Sponsorizuara

Dyfish n’plus me Artmotion!

Artmotion vjen me ofertën DYFISH n’plus me DYFISH Resivera, DYFISH Kanale dhe DYFISH Zbritje! Oferta dhe pakot e jashtëzakonshme me super zbritje vlejnë për...

Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

Sot është shëndosh e mirë, por dikur një nga banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova ishte përballur me një situatë sa të...

Pas suksesit në Tiranë, “Health & Beauty Care” do të zhvendoset në Prishtinë në Pallatin e Rinisë, Salla e Kuqe

Pas suksesit të eventit "Health & Beauty Care" në Tiranë, do të zhvendosemi në Prishtinë në Pallatin e Rinisë, Salla e Kuqe. Me brandet më...

Afërdita Paqarada në Big Brother VIP Kosova, zbuloni rolin e saj!

Përderisa të gjithë jemi duke numëruar ditët drejt mbrëmjes spektakolare të 5 dhjetorit, Big Brother VIP Kosova vazhdon të na surprizojë. Madhështia e programit të...

Banorja e 11-të e BBVK ndihet krenare për nisjen e karrierës “nga zero”

Më 5 dhjetor në shtëpinë unike të Big Brother VIP Kosova do të futet një banore që duket t’i ketë bërë ballë sfidave të...

Elita Rudi pjesë e BBVK, zbulohet roli i saj!

Nata e madhe e të hënës së 5 dhjetorit kur edhe do të fillojë transmetimin Big Brother VIP Kosova po afron. Që nga fillimi, jeni...

Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin

Banori apo banorja e dhjetë e Big Brother VIP Kosova duket të ketë eksperienca jo edhe aq të mira në raport me njerëzit që...

Banori apo banorja i/e radhës në BBVK vjen nga Tirana, por kush është ai/ajo?

Etja për të ditur sa më shumë detaje rreth Big Brother VIP Kosova, është shuar sot sado pak, pasi që u zbulua se 5...

Ekskluzive – zbuloni datën zyrtare të nisjes së Big Brother VIP Kosova

Pritjes i erdhi fundi! Përgatituni për emocione të forta para ekranit, lot, atmosferë e surpriza unike, pasi spektakli gjigant që vjen për të parën herë...

“Kam vuajtur nga bullizmi”, thotë konkurrenti i radhës në BBVK

Banori apo banorja e tetë e Big Brother VIP Kosova, duket të ketë qenë viktimë e bullizmit nga shoqëria jonë, prandaj këtë fenomen e...

Çfarë kërkon nga publiku banori i shtatë i BBVK?

Në prag të nisjes së edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, kanë filluar që ngadalë të “zbulohen” edhe banorët që do të...

Na ndiqni:

231,384FansLike
7,834FollowersFollow
2,270SubscribersSubscribe

Abonohu

Mos i humbisni

Bekim Jashari tërhiqet nga politika, tregon arsyet dhe dëshpërimin me situatën në vend

Ish-kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka njoftuar se do...

Në lajmet e RTK-së hyn një person duke mbajtur në duar parullën “Radio Televizioni i Kurtit” (VIDEO)

Një person ka hyrë në studion qendrore të lajmeve...

Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë,...

“Kur të bëj be për vëllain, e kam seriozisht”, Melisa e acaruar me Julianën pas debatit (VIDEO)

Debati i Melisës dhe Julianës për ngatërrimin e qumështit...
spot_img