spot_img
spot_img

Frika ime është përballja me publikun”, thotë banori/banorja e 12-të i/e BBVK

Data zyrtare e fillimit të Big Brother VIP Kosova po afron, ndërsa edhe personazhet e shtëpisë më të famshme në vend po vazhdojnë të zbulohen me doza të vogla të informacionit.

Kësisoj, banori apo banorja i/e dymbëdhjetë e shtëpisë duket të ketë një peng, atë se si publiku do e gjykojë, drejtë ose jo, mbetet të shohim, njofton Klankosova.tv.

“Frika ime është përballja me një publik që nuk më njeh mirë” , ka thënë ai apo ajo.

Kush nga yjet tona mund ta ketë thënë këtë sipas jush? Komentoni përgjigjen tuaj në postimin e fundit të Big Brother VIP Kosova në Instagram.

Spektakli, Big Brother VIP Kosova nis më 5 dhjetor ekskluzivisht në Klan Kosova dhe ArtMotion.

Op/Ed

Një pyetje për opoziten, edhe mediat

Shkruan: Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne...

Mund të shpresohet, Shqipëria etnike pashmangshëm do të bëhet

Shkruan: Rexhep Qosja HISTORIA DHE ATDHETARIA PËRZGJODHËN ISMAIL QEMALIN Gëzuar 28 Nëntori. Sa...

Miranda Shala për Albin Kurtin: “E kemi bërë Zot, një të pazotë”

Më kujtohet akoma kur bërtisja me të madhe 'NATO-UÇK'...Atëkohë...

Abonohu

spot_img

Të sponsorizuara

Dyfish n’plus me Artmotion!

Artmotion vjen me ofertën DYFISH n’plus me DYFISH Resivera,...

Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

Sot është shëndosh e mirë, por dikur një nga...
spot_img

Bekim Jashari tërhiqet nga politika, tregon arsyet dhe dëshpërimin me situatën në vend

Ish-kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka njoftuar se do të tërhiqet nga politika. Ai ka dhënë disa arsye që e quan deri te ky...

Në lajmet e RTK-së hyn një person duke mbajtur në duar parullën “Radio Televizioni i Kurtit” (VIDEO)

Një person ka hyrë në studion qendrore të lajmeve në Radio Televizionin e Kosovës ku në dorë mbante një shkrim në të cilin thuhej...

Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka bërë të ditur se ka vizituar sot fabrikën e njohur të dyshekëve,...