spot_img
spot_img

Elita Rudi pjesë e BBVK, zbulohet roli i saj!

Nata e madhe e të hënës së 5 dhjetorit kur edhe do të fillojë transmetimin Big Brother VIP Kosova po afron.

Që nga fillimi, jeni paralajmëruar për një varg surprizash, të cilat nuk kanë mbaruar ende. Të radhës, po e shpalosim tani! Për t’i diskutuar ngjarjet në detaje dhe çdo gjë tjetër rreth Big Brother VIP Kosova, për ju do të përkujdeset prezantuesja e njohur, Elita Rudi.

Po, po, e lexuat mirë!

Moderatorja Elita Rudi, e cila e ka dëshmuar vetën në sferën televizive duke rrëmbyer zemrat e publikut shqiptar, do të vijë pranë jush me emision special dedikuar edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Me panele të ndryshme të të ftuarve, përfshirë edhe të eliminuarit e javës nga formati, nën drejtimin e Elitës, të dielave, të gjitha ngjarjet brenda shtëpisë më të famshme do të trajtohen e komentohen si kurrë më parë në 360 gradë.

Mos harroni, kjo ishte vetëm surpriza e radhës, por jo e fundit. Edhe shumë befasi të tjera do të vijnë për ju ditëve në vijim.

Big Brother VIP Kosova nisë rrugëtimin nga data 5 dhjetor në Klan Kosova dhe ArtMotion.

Op/Ed

Një pyetje për opoziten, edhe mediat

Shkruan: Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne...

Mund të shpresohet, Shqipëria etnike pashmangshëm do të bëhet

Shkruan: Rexhep Qosja HISTORIA DHE ATDHETARIA PËRZGJODHËN ISMAIL QEMALIN Gëzuar 28 Nëntori. Sa...

Miranda Shala për Albin Kurtin: “E kemi bërë Zot, një të pazotë”

Më kujtohet akoma kur bërtisja me të madhe 'NATO-UÇK'...Atëkohë...

Abonohu

spot_img

Të sponsorizuara

Dyfish n’plus me Artmotion!

Artmotion vjen me ofertën DYFISH n’plus me DYFISH Resivera,...

Banorja e 13-të e BBVK rrëfen ngjarjen e frikshme që i ka ndodhur

Sot është shëndosh e mirë, por dikur një nga...
spot_img

Bekim Jashari tërhiqet nga politika, tregon arsyet dhe dëshpërimin me situatën në vend

Ish-kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari ka njoftuar se do të tërhiqet nga politika. Ai ka dhënë disa arsye që e quan deri te ky...

Në lajmet e RTK-së hyn një person duke mbajtur në duar parullën “Radio Televizioni i Kurtit” (VIDEO)

Një person ka hyrë në studion qendrore të lajmeve në Radio Televizionin e Kosovës ku në dorë mbante një shkrim në të cilin thuhej...

Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka bërë të ditur se ka vizituar sot fabrikën e njohur të dyshekëve,...