spot_imgspot_img

Tag: Milaim Zeka

spot_imgspot_img

Zeka: Deklarata e rrejshme e Kurtit i poshtëron organet e sigurisë

Gazetari dhe analisti, Milaim Zeka, përmes një statusi në profilin e tij në facebook, i ka reagur kryeministrit Kurti për deklaratën e këtij të...

Milaim Zeka: Albin Kurti do të gjunjëzohet para Vuçiqit

Gazetari Milaim Zeka ka komentuar takimin që pritet të mbahet të hënën më 21 nëntor 2022, në Bruksel, ku do të takohen Kryeministri i...

Stay in touch:

255,324FansLike
128,657FollowersFollow
97,058SubscribersSubscribe

Newsletter

Don't miss

Euro 2024 | Sot ndeshja Kroaci-Shqipëri, të gjithë sytë nga “derbi ballkanik”

Sot hapet raundi i dytë i ndeshjeve të grupeve...

Veterani i UÇK-së që erdhi nga mërgata për të mbrojte tokën e Kosovës. Afrim Bunjaku u vra duke luftuar Milan Radoiçiqin

Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, i cili dje...

UÇK burim frymëzimi për brezat!

Nga Hisen Berisha Deputet i Parlamentit të Kosovës       Shënimi i...

Haradinaj: Vendimi për themelimin e Ushtrisë, trashëgimi e brezit të UÇK’së – tani të angazhohemi për anëtarësim në NATO

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj,...

Rifat Jashari i emocionuar: Më i kënaqur s’kam qenë kurrë se kur e arritëm çlirimin e Kosovës

Përfaqësuesi i familjes Jashari, Rifat Jashari, është shprehur i...
spot_img