spot_imgspot_img
spot_img

Jonida Vokshin zbulon se është në pritje të fëmijës së dytë

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një nga çiftet më të dashur për publikun dhe dasma e tyre e vitit 2019 u ndoq me shumë kërshëri.

Viti 2020 mbetet përgjithmonë viti që ia ndryshoi jetën çiftit sepse ata mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë, fryt i dashurisë së tyre të pashtershme.

Në qershor të vitit 2020, Jonida Vokshi dhe aktori nga Kosova, Besnik Krapi, u bërë prindër për herë të parë. Këtë e bëri të ditur vet aktori Krapi, i cili asokohe shpërndau lajmin për publikun në llogarinë e tij personale, Instagram.

“Zoti më ka takuar me një çikë shumë të bukur sot. Më ka marrë gjithë zemrën. Emrin e ka Emi. Në fillim ka qajtur shumë, poget kur e kuptoi kush jam dhe si dukem, por menjëherë jemi bërë shokë”, shkruante ai.

Ndërkaq tani, Besniku dhe Jonida vitin 2023 do ta mbajnë mend sërish si një vit që ua ndryshoi jetën. Kjo sepse, çifti shumë i dashur janë në pritje të ëmbël. Kësaj here lajmin e bëri publik vetë prezantuesja gjatë Prime të BBVK.

Op/Ed

Kurti po e bën Kosovën shtet të dështuar – për hatër të Republikës së Tretë!

Ratifikmi i Marrëveshjës së Parë (2013) për Asociacionin është...

Një pyetje për opoziten, edhe mediat

Shkruan: Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne...

Mund të shpresohet, Shqipëria etnike pashmangshëm do të bëhet

Shkruan: Rexhep Qosja HISTORIA DHE ATDHETARIA PËRZGJODHËN ISMAIL QEMALIN Gëzuar 28 Nëntori. Sa...

Abonohu

spot_img

Të sponsorizuara

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Kjo javë do të jetë një super javë sportive...

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Marsi sivjet vjet me edicionin e ri të garës...

UEFA Champions League rikthehet në Artmotion më 14 Shkurt!

Yjet e futbollit botëror rikthehen në skenën më prestigjioze...
spot_img

Konjufca: Nëse kërkohet Asociacion me kompetenca ekzekutive, s’vlen më asgjë, vendi shkon në zgjedhje

Kosova ka marrë garanci të forta ndërkombëtare se me asociacionin nuk do të krijohet niveli i tretë i pushtetit dhe nuk do të preken...

Mesazhi i qartë i Gjermanisë: Pa pjesëmarrje të serbëve në zgjedhje në veri, nuk ka as Asociacion

Gjermania e ka bërë të qartë sot se pa pjesëmarrjen e serbëve të Kosovës në zgjedhjet lokale të parakohshme që do të mbahen në...

Kurti tregon kërcënimin e Serbisë kur ua tregoi ofertën për Asociacionin: Thanë jo, çfarë t’iu bëj unë tash?

Kryeminsitri i Kosovës, Albin Kurti, ka treguar sonte se ka bërë vazhdimisht oferta në dialogun me Serbinë. Ai tha se e fundit ishte në pasditen...