spot_imgspot_img
spot_img

Vedati: As edhe dy milionë euro nuk i dua, nëse nga këtu dal pa fytyrë e pa moral

Mbrëmjen e kaluar u mbajtë darka e të nominuarve në “Big Brother VIP Kosova”. Të nominuar janë Vedati, Atdheu, Blasta, Mbresa, Himena dhe Arta, shkruan lajmi.net.

Vedati u është përgjigjur shumë pyetjeve interesante. “A nuk duhet edhe ti të ishe me familje afër, e jo të marrësh pjesë në debate për vaj dhe qumësht?”, ishte një nga pyetjet drejtuar Vedatit.

“Për tre ditë unë kam parë shumë sende tek Stresi që nuk më kanë pëlqyer. Me dashtë unë vetëm t’a qeli gropën edhe ti vet bien në të, por unë pata qejf me i’a bë me dije që nuk është mirë kjo gjë”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Ai madje është shprehur se Stresi e ka përdorur sëmundjen e ish gruas së tij.

“Për shembull Stresi ka thënë se unë kam ardhur këtu me u bashku me ish gruan e tij, e ka përmend një sëmundje, i uroj shërim të shpejtë, por unë ja kam thënë troç për para nëse kishte dashur me investua, nuk kishe pasur nevojë me hy këtu fare. Por, përdorimi i sëmundjeve të tilla, edhe nëse ke ardhur, ke mundur t’i ndihmosh jashtë me i ndihmua personi tënd jashtë je shumë më i fuqishëm se këtu”, ka shtuar ai./Lajmi.net/

Op/Ed

Kurti po e bën Kosovën shtet të dështuar – për hatër të Republikës së Tretë!

Ratifikmi i Marrëveshjës së Parë (2013) për Asociacionin është...

Një pyetje për opoziten, edhe mediat

Shkruan: Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne...

Mund të shpresohet, Shqipëria etnike pashmangshëm do të bëhet

Shkruan: Rexhep Qosja HISTORIA DHE ATDHETARIA PËRZGJODHËN ISMAIL QEMALIN Gëzuar 28 Nëntori. Sa...

Abonohu

spot_img

Të sponsorizuara

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Kjo javë do të jetë një super javë sportive...

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Marsi sivjet vjet me edicionin e ri të garës...

UEFA Champions League rikthehet në Artmotion më 14 Shkurt!

Yjet e futbollit botëror rikthehen në skenën më prestigjioze...
spot_img

Mesazhi i qartë i Gjermanisë: Pa pjesëmarrje të serbëve në zgjedhje në veri, nuk ka as Asociacion

Gjermania e ka bërë të qartë sot se pa pjesëmarrjen e serbëve të Kosovës në zgjedhjet lokale të parakohshme që do të mbahen në...

Kurti tregon kërcënimin e Serbisë kur ua tregoi ofertën për Asociacionin: Thanë jo, çfarë t’iu bëj unë tash?

Kryeminsitri i Kosovës, Albin Kurti, ka treguar sonte se ka bërë vazhdimisht oferta në dialogun me Serbinë. Ai tha se e fundit ishte në pasditen...

Kryediplomati i Austrisë flet për Asociacionin, përmend Tirolin Jugor si model

Ministri i Punëve të Jashtme të Austrisë, Alexander Schallenberg, ka theksuar sot se është i kënaqur që takimi me homologun e tij serb, Ivica...